Üyelik Seviyesi değiştir

Ücretsiz üyelik seviyesini seçtiniz.

Üyelik ücretiTRY 0.00.


Hesap Bilgileri Zaten bir hesabınız var mı? Giriş Yap

BU ALANI BOŞ BIRAKIN

Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi

1. GİRİŞ

1.1 Bu İçerik101 Kullanım Koşulları ve Üyelik Sözleşmesi (“Sözleşme”), www.icerik101.com (“Platform”) aracılığıyla sunulan hizmetlerin kullanım şartlarını düzenler.

2. TARAFLAR

2.1 Bu Sözleşme, İçerik101 (Bundan böyle “Platform” veya “İçerik101” olarak anılacaktır.) ile Platform’a üye olan kullanıcı (“Kullanıcı”) arasındadır.

3. KAPSAM

3.1 İşbu Sözleşme, Kullanıcının Platform üzerinden hizmetleri kullanırken uyması gereken genel şart ve kuralları içerir. İçerik101 hizmetleri, blog içeriği, tanıtım içeriği, ürün açıklaması, e-posta bülteni, basın bülteni, yabancı dilde içerikler, editörlük hizmeti ve Kulüp101’i içerir.

4. ÜYELİK VE HİZMETLER

4.1 Kullanıcı, Platform’a üye olurken gerçeğe uygun ve güncel bilgi sağlamalıdır. Kullanıcı, bilgilerinde herhangi bir değişiklik olduğunda bu bilgileri güncellemelidir.

4.2 İçerik101, kullanıcılara Platform üzerinden hizmet verirken, kullanıcıların belirli hizmetleri kullanabilmeleri için üye olmalarını gerektirebilir. Kullanıcı, Platform’a üye olarak veya Platform’u kullanarak bu Sözleşme’yi kabul etmiş olacaktır.

4.3 Kulüp101, bir üyelik sistemidir ve ek hizmetler ve avantajlar sağlar. Kullanıcının Kulüp101’e üye olması için öncelikle İçerik101’e üye olması gerekmektedir.

5. İLETİŞİM

5.1 İçerik101, Kullanıcı ile, kayıt olurken bildirdiği e-mail (merhaba@icerik101.com) vasıtasıyla veya Platform’da yer alan genel bilgilendirme aracılığıyla iletişim kuracaktır. E-mail ile yapılan iletişim yazılı iletişimin yerini tutacaktır. Tarafınıza bu mailler ile birlikte ürün, hizmet ve kampanya tanıtımları yapılabilmektedir. E-mail adresini güncel tutmak ve Platform’u bilgilendirmeler için düzenli kontrol etmek Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.

6. GİZLİLİK VE KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI

6.1 İçerik101, kullanıcının kişisel verilerini, ilgili mevzuata uygun olarak kullanacak, saklayacak ve koruyacaktır. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası’na bakınız.

7. FİKRİ MÜLKİYET

7.1 İçerik101, Platform ve Platformda sunulan hizmetler üzerindeki tüm fikri mülkiyet haklarına sahiptir. Kullanıcı, Platform üzerindeki hizmetlerin sadece kendisi için kullanım hakkına sahip olup, bu hakları başkalarına devredemez, satabilmez veya lisanslamaz.

8. MUHTELİF HÜKÜMLER

8.1 İşbu Sözleşme’nin herhangi bir hükmünün veya Sözleşme’de yer alan herhangi bir ifadenin geçersizliği, yasaya aykırılığı ve uygulanamazlığı, Sözleşme’nin geri kalan hükümlerinin yürürlüğünü ve geçerliliğini etkilemeyecektir.

8.2 İşbu Sözleşme ekleri ile bir bütündür. Sözleşme ile ekleri arasında herhangi bir çelişki olması halinde, ilgili eklerde yer alan hükümler geçerli olacaktır.

8.3 İşbu Sözleşme’nin yorumunda ve işbu Sözleşme ve eklerinden kaynaklı ortaya çıkabilecek tüm hukuki uyuşmazlıklarda Türk hukuku uygulanacak olup; İstanbul Merkez (Çağlayan) Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

9. TİCARİ ELEKTRONİK İLETİ

9.1 Kullanıcı, İçerik101 ve topluluk şirketleri tarafından kendisine sunulan ürün ve hizmetlerin hakkında genel/özel imkanların duyurulmasına, güncel gelişmelerden haberdar edilmesine, kutlama amaçlı iletiler gönderilmesine, sunum ve bülten gibi içeriklerin paylaşılmasına, tanıtım ve reklamının yapılması için kendisine ilgili kanunlara uygun olarak ticari elektronik ileti ve diğer iletiler gönderilmesine, iletişim bilgilerinin, kimlik bilgilerinin, pazarlama bilgilerinin mal / hizmet satış ve reklam / kampanya / promosyon süreçlerinin yürütülmesi adına bu amaçlar ile alındığına ve tercih ettiği kanalla tarafına iletiler gönderileceğine, her zaman iletişim tercihlerini değiştirebileceğine veya hiçbir gerekçe göstermeksizin tarafına gelen iletilerde belirtilen işlemi reddederek iletişimi durdurabileceğine ve kanunlara uygun şekilde SMS/kısa mesaj, otomatik arama, telefonla arama, sosyal medya ile çevrimiçi reklam ağları, e-posta/mail ve diğer elektronik iletişim kanalları yoluyla kendisine ticari elektronik iletiler ve diğer iletiler gönderilmesine ilişkin onay vermektedir.

10. SORUMLULUKLAR

10.1 Kullanıcı, Platform’da sunulan hizmetleri kullanırken bu Sözleşme’ye ve ilgili mevzuata uygun hareket etmekle yükümlüdür.

10.2 Kullanıcı, İçerik101 tarafından belirlenen kullanım şartlarına ve kurallara uymakla yükümlüdür. Bu kurallar ve şartlara uymamanın sonuçları Kullanıcı’nın sorumluluğundadır.

11. SÖZLEŞMENİN FESHİ VE SONA ERMESİ

11.1 İçerik101, Kullanıcı’nın bu Sözleşme’ye aykırı hareket etmesi durumunda Sözleşme’yi herhangi bir bildirimde bulunmaksızın feshedebilir ve Kullanıcı’nın Platform’daki hizmetlere erişimini sonlandırabilir.

11.2 Kullanıcı, dilediği zaman üyeliğini sonlandırabilir. Üyeliğin sona ermesi, Kullanıcı’nın daha önce yüklenmiş olan yükümlülüklerini etkilemez.

12. DEĞİŞİKLİKLER

12.1 İçerik101, dilediği zaman bu Sözleşme’yi ve Platform’da sunulan hizmetleri tek taraflı olarak değiştirme hakkını saklı tutar. Değişiklikler, yayınlandıkları andan itibaren geçerli olur. Kullanıcılar, düzenli olarak Sözleşme’yi ve hizmetlerin güncel şartlarını kontrol etmekle yükümlüdür.