Basın bülteni yazarlığı

Basın bülteni hazırlamak
bizim işimiz!

Basın bülteni, günümüz dijital yapılandırmasından bağımsız olarak belirli bir medya, tanıtım ya da sunum yapılandırması için oluşturulan metinlerin tamamına verilen isimdir. Siz de %101 okuyucu odaklı içeriklerimizle, amacına uygun bültenler hazırlatabilirsiniz.
500
kelime

425₺

1000
kelime

840₺

1500
kelime

1245₺

2000
kelime

1640₺

2500
kelime

2025₺

3000
kelime

2400₺

3500
kelime

2765₺

%25'e
varan

indirim!

Basın bültenleriyle markanızı ve
potansiyel müşterilerinizi bir araya getirin!

Basın bültenleri sadece yazılı basınlar için değil, dijital alanda hizmet sağlayan medya kuruluşlarında kullanılacak içerikleri de yansıtmaktadır. Hazırlatacağınız bu içeriklerle birlikte, markanızı doğru şekilde ifade ederek, potansiyel müşterileriniz için doğru pazarlamayı oluşturabilirsiniz.

Dergi standartlarında
içerikler yaratın.

Okuyucularınız için oluşturacağımız içeriklerde, yüksek standartlar oluşturarak onlar için en faydalı bilgileri, markanıza oluşturacağımız yönlendirmelerle hazırlayacağız.

İçeriğin standardını
yükseltin.

Hazırlayacağımız alternatif içeriklere nazaran basın bültenlerinde tamamen bilgi vermek ve kullanıcı gereksinimlerini karşılamak temel prensiptir.

Kendinize özgü bir
dil geliştirin.

Alışılagelmiş dijital içeriklerin aksine basın bültenlerinde marka vizyonunuzu ve yapılandırmanızı en iyi şekilde yansıtabilecek bir dil yakalamayı temel gereksinim haline getiriyoruz.

Sıkça sorulan sorular

Basın bülteni yazarlığı, belirli bir medya, tanıtım ya da sunum yapılandırması için oluşturulan metinlerin tamamını kapsar. Diğer içerik hizmetlerimizden farkı, basın bülteninin markanın vizyonunu ve yapılandırmasını daha yoğun şekilde yansıtmasıdır. Bu hizmette, içeriği daha ayrıntılı ve yoğun bir emekle hazırlıyoruz.
Basın bülteni yazarken öncelikle markanızı ve hedef kitlenizi detaylı bir şekilde inceliyoruz. Ardından markanızı ve potansiyel müşterilerinizi bir araya getirecek bir dil ve içerik stratejisi belirliyoruz. Bu süreçte kalite ve ayrıntıya verdiğimiz önem, basın bülteninizi diğer içeriklerden ayırıyor.
Basın bülteni yazarlığı hizmetimiz sayesinde, markanızı doğru şekilde ifade edebilir ve potansiyel müşterilerinize ulaşabilirsiniz. Bu süreçte hem markanızın görünürlüğü artar hem de hedef kitlenizle daha etkin bir iletişim kurabilirsiniz.
Basın bülteni, sadece yazılı bilgi içermekle kalmaz, aynı zamanda markanın vizyonunu ve yapılandırmasını da yansıtır. Bu sebeple, basın bülteni yazarlığında daha fazla emek harcarız. Her detayın mükemmel olmasını sağlamak ve markanızı en iyi şekilde yansıtmak için ekstra çaba gösteririz.
Basın bülteni yazarlığı hizmetimiz tüm sektörlere hitap eder. Hangi sektörde olursanız olun, basın bülteni yazarlığı hizmetimizle markanızı en iyi şekilde tanıtabilirsiniz.

Sipariş nasıl verilir?

İçerik101’den sipariş vermek sadece dakikalar alır.
Siz de vakit kaybetmeden bugüne özel fırsatlardan faydalanın.

Adım 1.

İhtiyacınız olan
İçeriği belirleyin.

Siteniz için ihtiyaç duyduğunuz içeriği sepetinize ekleyin. Eğer arzu ederseniz birden fazla içerik projesini aynı sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Adım 2.

Siparişiniz için
detayları belirleyin.

Siparişinizi tamamlarken, içerik planlamanız ile ilgili bütün detayları lütfen ekleyin. Eğer isterseniz siparişiniz ile ilgili sorularınızı iletişim sayfasından bize ulaştırabilirsiniz.

Adım 3.

Tamamlanan içeriğinizi
teslim alın.

Tamamlanan içeriğinizi, siparişlerim sayfasından teslim alabilirsiniz. İçeriğin intihal raporu da yine size sunulan dosya içerisinde tarafınıza iletilmektedir.

Kulüp101 hizmetiyle siz de
eşsiz fırsatlardan yararlanın.

Kulüp101’in aylık aboneliğiyle birlikte İçerik101’in tüm hizmetlerinden indirimli olarak faydalanın.

Başlık Araştırması

Siteniz için oluşturacağınız içeriklerde başlık araştırmasını sizin adınıza İçerik101 editörleri yönetiyor.

Stok Görsel Desteği

Anlaşmalı web siteler üzerinden size her 2500 kelime üzerine 2 lisanslı görsel ile birlikte içeriklerinizi sunuyoruz.

İndirimli Fiyatlandırma

Bütün siparişlerinizde 100 kelime üzerinden olan ücretlendirmelerde %25 indirim sağlıyoruz.

Meta, Descreption ve FAQ

Sipariş ettiğiniz tüm içeriklere, kelime sayısı dahilinde başlık, açıklama ve sıkça sorulan sorular dahil edilir.

Hakkımızda neler söyleniyor?