SERP Analizi

Arama sonuçlarına uygun içerikler oluşturun!

Belirli bir odak anahtar kelime için arama motorunun ve kullanıcıların tam olarak neyi tercih ettiğini detaylı şekilde analiz etmeye ne dersiniz? Üstelik odak anahtar kelime analizi ve altbaşlık yapılandırması da yapılmaktadır.

5
serp analizi

375₺

15
serp analizi

1050₺

30
serp analizi

1800₺

%25'e
varan

indirim!

Detaylı SERP Analizi ile Rakiplerinizi Geride Bırakın!

Rakiplerinize karşı üstün bir pozisyona gelmek ve potansiyel müşterilerinizi arama motorunda yakalamak için SERP analizi yaptırın! Odak anahtar kelimeniz ve hedef kitlenizin tercihleri ile belirlediğimiz hedeflere doğru ilerleyin.

Odak anahtar kelime analizi.

Hedef kitlenizin neyi aradığını, neyi bulduğunu ve neyi sevdiğini biliyoruz. Odak anahtar kelime analizimiz ile hangi anahtar kelimelerin size en çok trafik getireceğini belirliyoruz.

Alt başlık yapılandırması.

İçeriklerinizin etkili bir şekilde yapılandırılması, ziyaretçilerin ve arama motorunun sitenizi daha anlaşılır kılmasına fayda sağlamaktadır.

Detaylı rakip ve arama analizi.

Rakiplerinizi bilerek, onların bir adım önüne geçin. SERP analizi ile sektörünüzde hem kendi yerinizi hem de rakiplerinizin stratejilerini daha net anlayın.

Sıkça sorulan sorular

SERP Analizi, belirli bir anahtar kelime veya kelime grubu için arama motoru sonuç sayfalarını (SERP) incelemeyi ve analiz etmeyi ifade eder. Bu analiz, rekabet seviyelerini, trendleri ve hedef anahtar kelimelerle ilgili içerik stratejilerini belirlemek için kullanılır.

SERP analizi, öncelikle hedeflediğiniz anahtar kelimelerle ilgili arama motoru sonuç sayfalarını (SERP) detaylıca incelemeyi gerektirir. Bu süreç, rakip web sitelerin başarılarını, içerik türlerini, başlık ve açıklama metinlerini, içerik formatlarını ve SEO özelliklerini değerlendirmeyi içerir. Böylelikle sizin de bu anahtar kelimeler için etkili bir strateji belirlemenize yardımcı olur.

Odak anahtar kelime analizi, hangi anahtar kelimelerin size en çok trafik getireceğini ve hangi konuların kullanıcılarınızın ilgisini çekeceğini belirlemenize yardımcı olur.

Rakip analizi, rakiplerinizin hangi anahtar kelimeleri kullandığını, içerik stratejilerini ve SEO performanslarını inceleyerek yapılır.

SERP, “Search Engine Results Page” yani “Arama Motoru Sonuç Sayfası”nın kısaltmasıdır. Bir kullanıcının arama motoruna belirli bir anahtar kelime veya ifade girdikten sonra karşılaştığı sonuçlar sayfasıdır. SERP, organik ve ödüllü sonuçları, yerel sonuçları, görsel sonuçları ve daha pek çok farklı türde içeriği içerebilir.

Sipariş nasıl verilir?

İçerik101’den sipariş vermek sadece dakikalar alır.
Siz de vakit kaybetmeden bugüne özel fırsatlardan faydalanın.

Adım 1.

İhtiyacınız olan
İçeriği belirleyin.

Siteniz için ihtiyaç duyduğunuz içeriği sepetinize ekleyin. Eğer arzu ederseniz birden fazla içerik projesini aynı sepete ekleyerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

Adım 2.

Siparişiniz için
detayları belirleyin.

Siparişinizi tamamlarken, içerik planlamanız ile ilgili bütün detayları lütfen ekleyin. Eğer isterseniz siparişiniz ile ilgili sorularınızı iletişim sayfasından bize ulaştırabilirsiniz.

Adım 3.

Tamamlanan içeriğinizi
teslim alın.

Tamamlanan içeriğinizi, siparişlerim sayfasından teslim alabilirsiniz. İçeriğin intihal raporu da yine size sunulan dosya içerisinde tarafınıza iletilmektedir.

Kulüp101 hizmetiyle siz de
eşsiz fırsatlardan yararlanın.

Kulüp101’in aylık aboneliğiyle birlikte İçerik101’in tüm hizmetlerinden indirimli olarak faydalanın.

Başlık Araştırması

Siteniz için oluşturacağınız içeriklerde başlık araştırmasını sizin adınıza İçerik101 editörleri yönetiyor.

Stok Görsel Desteği

Anlaşmalı web siteler üzerinden size her 2500 kelime üzerine 2 lisanslı görsel ile birlikte içeriklerinizi sunuyoruz.

İndirimli Fiyatlandırma

Bütün siparişlerinizde 100 kelime üzerinden olan ücretlendirmelerde %25 indirim sağlıyoruz.

Meta, Descreption ve FAQ

Sipariş ettiğiniz tüm içeriklere, kelime sayısı dahilinde başlık, açıklama ve sıkça sorulan sorular dahil edilir.

Hakkımızda neler söyleniyor?